A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вознесенський професійний ліцей

Новини

Мільйони сердець в пам’ять жертв Голокосту

    Чим далі від нас події єврейської катастрофи 1933 – 1945 років, тим більше уваги потрібно приділяти для того, щоб пам’ятати  про загибель багатьох мільйонів євреїв і інших людей під час Голокосту. Відповідно до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, заходів з відзначення 75-ї річниці звільнення бранців нацистського концтабору міста Освенцим, річного плану навчально-виховної роботи на 2019-2020 н.р. з метою просвітницької роботи, ознайомлення учнів з трагічними сторінками історії та вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в Україні  у Вознесенському професійному ліцеї проведено Тиждень патріотичного виховання до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту та заходів з відзначення 75-ї річниці звільнення бранців нацистського концтабору міста Освенцим з 03.02. по 07.02.2020 року.

15:08 07.02.2020

Крути… Мужність і біль України

    У Вознесенському професійному ліцеї проходили заходи з відзначення 102-ї річниці  Дня пам’яті Героїв Крут під гаслом: «Крути… Мужність і біль України». Героїв Крут учні та педагоги вшановували 29 січня під час  загальноліцейної лінійки «Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти!», уроку пам’яті «Крути: подвиг і трагедія» для учнів ліцею. Для учнів пошукової групи «Пам’ять» організовано круглий стіл «Герої Крут. Міфи  та реальність». Вихователь гуртожитку Кіпер Р.О. для мешканців гуртожитку підготувала цікаву інформаційно-виховну годину на тему: «Через віки ваш вчинок в пам’яті зростає». Для читачів бібліотекар ліцею Орлева Т.П. організувала перегляд документального фільму «Бій під Крутами» та книжкову виставку «Понад усе вони любили свій коханий край».  

12:32 05.02.2020

День соборності України

У Вознесенському професійному ліцеї  проведено Тиждень громадянського виховання під гаслом: «Велична і свята, моя ти Україно!» щодо відзначення 101-ї річниці з Дня соборності України з метою громадянського виховання учнів, виховання поваги до національних, духовних та культурних надбань європейських народів, відданості країні, розвиток почуття відповідальності за спільне майбутнє. Протягом тижня проводилися наступні заходи:

12:28 05.02.2020

Новорічна казка

      24 грудня 2019 року у Вознесенському професійному ліцеї відбулося новорічне свято. Актори - аматори подарували незабутню казку всім присутнім. Учні брали участь у веселих конкурсах, розвагах та хороводах. Дід Мороз (Надежко Артем) та Снігуронька (Венгерова Дар’я) разом із учнями-акторами проводили конкурси. Корнієнко Валентина та Гарда Анастасія  привітали всіх присутніх з Новим роком піснями. А сестри Ткачук Вікторія та Юлія привітали запальним таночком.

14:38 15.01.2020

Нам є ким і чим пишатися!

    11 грудня 2019 року відбулося чергове засідання учнівського парламенту ліцею «ТЕМП», на якому голови комітетів, Рада гуртожитку, старостат учнівських груп звітував про організовану та проведену роботу учнівської громади протягом І семестру 2019-2020 навчального року. Кіпич Олег – голова учнівського парламенту прозвітував перед присутніми про роботу учнівського парламенту. В звітних матеріалах говорилося про успішність та поведінку учнів протягом навчання в І семестрі, контролю за відвідуванням занять теоретичного та виробничого навчання, проходження виробничої практики на виробництві, про організацію дозвілля молоді в позаурочний час, волонтерську діяльність, дотримання мешканцями гуртожитку правил внутрішнього розпорядку та режиму дня в гуртожитку, участі учнів ліцею в загальноліцейних заходах, про безпеку життєдіяльності під час новорічних та різдвяних свят.

11:33 11.01.2020

Звіт про Всеукраїнський тиждень права

З 09.12.2019  по 16.12.2019 року  в Вознесенському професійному ліцеї проводився Всеукраїнський тиждень права. З метою формування знань щодо реалізації правового мислення учнівської молоді, плекання особистості громадянина України, системного уявлення про державу та право, як основні засоби впорядкування суспільних відносин та вміння використовувати їх у практичному житті.

11:33 11.01.2020

Пишаємося нашими переможцями та призерами!

  25 листопада 2019 року учні Вознесенського професійного ліцею брали участь у Всеукраїнській олімпіаді Миколаївського національного аграрного університету для професійної орієнтації вступників 2019-2020 навчального року із дисциплін загальноосвітнього циклу. Учні –переможці були нагороджені дипломами І-ІІ-ІІІ ступеня за підписом ректора Миколаївського національного аграрного університету В.С. Шебаніна.

11:33 11.01.2020

Навчання по користуванню вогнегасниками у Вознесенському професійному ліцеї

    19 грудня 2019 року під час наради з педагогічними працівниками ліцею було проведено навчання по користуванню вогнегасниками.  Директор ліцею Путієнко Сергій Павлович, який є викладачем предмету Охорона праці,   пояснив присутнім правила користування порошковими та вуглекислотними вогнегасниками. За тактичним задумом з причини займання горючих елементів на території ліцею в районі котельні (умовна пожежа),  через евакуаційний вихід №2 були евакуйовані всі учасники наради. А потім, користуючись вогнегасником, всі працівники по черзі тушили пожежу. Умовна пожежа була оперативно погашена.

11:03 21.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень