A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вознесенський професійний ліцей

Нам є ким і чим пишатися!

Дата: 11.01.2020 11:33
Кількість переглядів: 22

    11 грудня 2019 року відбулося чергове засідання учнівського парламенту ліцею «ТЕМП», на якому голови комітетів, Рада гуртожитку, старостат учнівських груп звітував про організовану та проведену роботу учнівської громади протягом І семестру 2019-2020 навчального року. Кіпич Олег – голова учнівського парламенту прозвітував перед присутніми про роботу учнівського парламенту. В звітних матеріалах говорилося про успішність та поведінку учнів протягом навчання в І семестрі, контролю за відвідуванням занять теоретичного та виробничого навчання, проходження виробничої практики на виробництві, про організацію дозвілля молоді в позаурочний час, волонтерську діяльність, дотримання мешканцями гуртожитку правил внутрішнього розпорядку та режиму дня в гуртожитку, участі учнів ліцею в загальноліцейних заходах, про безпеку життєдіяльності під час новорічних та різдвяних свят.

   Нам є ким і чим пишатися! Наші учні мають прекрасні результати:

   ІІ місце в обласному мовному конкурсі імені Петра Яцика Венгерової Дар’ї, учениці групи № 3 І курсу  серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти області;

   ІІІ місце в обласному конкурсі зварників Ананчука Олександра, учня № 97 ІІ курсу;

   І місце спортивної команди ліцеїстів і хлопців, і дівчат у ХІХ Молодіжних спортивних іграх серед здобувачів (професійної) професійно-технічної освіти області.

   Заступник директора з НвихР Усенко О.А. провела анкетування з присутніми щодо визначення лідерських якостей.

   Представники учнівського самоврядування обговорили плани роботи учнівського парламенту та  учнівського самоврядування учнівських груп, а також Ради гуртожитку на ІІ семестр 2019-2020н.р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень