A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вознесенський професійний ліцей

Ліцейна родина – історії краплина!

Дата: 05.07.2019 11:37
Кількість переглядів: 112

      27 червня 2019 року у Вознесенському професійному ліцеї проведена урочиста лінійка, присвячена випуску учнів і отриманню дипломів та атестатів  про середню освіту. У цей незвичайний і урочистий день попрощався з рідним ліцеєм 41-й випуск учнівської молоді  ліцею. Із одвічними українськими символами – запашним короваєм на рушнику випускників вивели на лінійку шановні батьки.

    Директор ліцею, Путієнко Сергій Павлович, привітав випускників із закінченням ліцею та побажав знайти себе в житті. Найкращим випускникам ліцею були вручені грамоти по номінаціям, а батькам були вручені листи-подяки за належне виховання дітей.

      Першокурсники привітали випускників і подарували їм символічні обереги, виготовлені руками  учнів – мешканців гуртожитку та побажали, щоб  оберіг приніс  радість, щастя і оберігав  завжди.

       Вже традицією на нашому святі стало «Дерево досягнень», на якому випускники залишили свої символічні плоди успіхів та досягнень, якими вони прославляли протягом трьох років свій рідний навчальний заклад.

     Класні керівники разом із майстрами  виробничого навчання привітали своїх вихованців і побажали щасливої долі випускникам.  

     Під час лінійки звучали українські пісні, вірші.

     Вже традиційним стала передача Книги літопису ліцею  головою учнівського парламенту  представникам учнівського самоврядування - учням ліцею. Москаленко Владислав передав Книгу літопису із найкращими побажаннями Мещеряковій Катерині, представниці самоврядування ліцею.

     Цей день дійсно був сповнений сонячним теплом, веселими посмішками друзів.

Дружба і злагода об’єднувала усіх присутніх учнів, батьків, працівників ліцею і дорогих гостей, які завітали на свято порадіти разом із нами. Вся ліцейна родина була разом. Родина, яку об’єднує єдине – любов і повага до ліцею.

 

Нехай же вас Господь благословляє

У світлу путь, на добрії діла,

На вірну стежку завжди наставляє,

Щоб доля в вас щасливою була.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень