A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вознесенський професійний ліцей

День відкритих дверей у Вознесенському професійному ліцеї

Дата: 08.04.2019 12:58
Кількість переглядів: 202

04 квітня 2019 року у Вознесенському професійному ліцеї було організовано День відкритих дверей для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Вознесенська та районів області.

Учасниками свята стали учні Новоселівкої ЗОШ І-ІІІ ступенів Арбузинського району. Для них було організовано екскурсію - огляд по навчальним майстерням, кабінетам професійно-теоретичного та загальноосвітнього навчання. Про історію ліцею та професії, які учні можуть отримати у Вознесенському професійному ліцеї, школярам розповіли кваліфіковані майстри виробничого навчання.

В майстерні електрозварників школярі оглянули виставку творчих робіт учнів ліцею і стали свідками майстер-класу учнів групи № 97 Нікітіна Олександра та Ляховенко Сергія ( професія  Електрозварник  ручного зварювання; Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах), які показали гостям виготовлення підставки під квіти з використанням зварки в стик в нижньому положенні.

В майстерні опоряджувальників будівельних учнів зацікавив майстер-клас «Застосування сучасних новітніх  матеріалів при шпаклівці стін», який продемонстрував  Грудін Роман, учень групи № 91 (професія Опоряджувальник будівельний).

В майстерні електромонтажних робіт школярі стали свідками елементу уроку виробничого навчання, на якому учні групи № 94 разом з майстром виробничого навчання Прокопчуком В.П.  відпрацьовували тему «З’єднання та окільцювання жил проводів і кабелів. Паяння та облуження» для (професія Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; Електромонтажник силових мереж та електроустаткування).

Для учасників екскурсії-огляду в майстерні торгівельних професій завідуюча майстернею Іванова Н.М. показала презентацію творчої роботи на тему: «Торгово-технологічний процес продажу кисломолочних продуктів».

Гості відвідали майстерню професії Оператор комп’ютерного набору; Секретар керівника (установи, закладу, підприємства), де майстер виробничого навчання Попова Н.В. ознайомила учнів школи з програмним забезпеченням, за допомогою якого створюються бюлетні, брошури, буклети та інша різноманітна друкована продукція. Кожен з гостей отримав у подарунок інформаційний буклет про професію Оператор комп’ютерного набору; Секретар керівника (установи, закладу, підприємства).

В учнівському гуртожитку школярі ознайомилися з умовами проживання та побуту ліцеїстів. Також цікаво було гостям побачити тренажерну залу, де у вільний час займаються спортом учні ліцею.

Зустріч завершилася спільною невимушеною бесідою за чаюванням у дружньому колі.

У Вознесенському професійному ліцеї радо зустрінуть кожного, хто побажає стати кваліфікованим робітником, обере професію по душі та стане учасником нашої великої ліцейної родини.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень