A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вознесенський професійний ліцей

Новини

Слава вам, Герої Небесної Сотні!

     У Вознесенському професійному ліцеї з 17 по 21 лютого 2020 року проведено Тиждень громадянського виховання з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття, а також вшанування  мужності та подвигу Героїв Небесної Сотні,  які  у  лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору. Протягом Тижня громадянського виховання проводилися наступні заходи:

11:51 22.04.2020

Мільйони сердець в пам’ять жертв Голокосту

    Чим далі від нас події єврейської катастрофи 1933 – 1945 років, тим більше уваги потрібно приділяти для того, щоб пам’ятати  про загибель багатьох мільйонів євреїв і інших людей під час Голокосту. Відповідно до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, заходів з відзначення 75-ї річниці звільнення бранців нацистського концтабору міста Освенцим, річного плану навчально-виховної роботи на 2019-2020 н.р. з метою просвітницької роботи, ознайомлення учнів з трагічними сторінками історії та вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в Україні  у Вознесенському професійному ліцеї проведено Тиждень патріотичного виховання до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту та заходів з відзначення 75-ї річниці звільнення бранців нацистського концтабору міста Освенцим з 03.02. по 07.02.2020 року.

15:08 07.02.2020

Крути… Мужність і біль України

    У Вознесенському професійному ліцеї проходили заходи з відзначення 102-ї річниці  Дня пам’яті Героїв Крут під гаслом: «Крути… Мужність і біль України». Героїв Крут учні та педагоги вшановували 29 січня під час  загальноліцейної лінійки «Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти!», уроку пам’яті «Крути: подвиг і трагедія» для учнів ліцею. Для учнів пошукової групи «Пам’ять» організовано круглий стіл «Герої Крут. Міфи  та реальність». Вихователь гуртожитку Кіпер Р.О. для мешканців гуртожитку підготувала цікаву інформаційно-виховну годину на тему: «Через віки ваш вчинок в пам’яті зростає». Для читачів бібліотекар ліцею Орлева Т.П. організувала перегляд документального фільму «Бій під Крутами» та книжкову виставку «Понад усе вони любили свій коханий край».  

12:32 05.02.2020

День соборності України

У Вознесенському професійному ліцеї  проведено Тиждень громадянського виховання під гаслом: «Велична і свята, моя ти Україно!» щодо відзначення 101-ї річниці з Дня соборності України з метою громадянського виховання учнів, виховання поваги до національних, духовних та культурних надбань європейських народів, відданості країні, розвиток почуття відповідальності за спільне майбутнє. Протягом тижня проводилися наступні заходи:

12:28 05.02.2020

Новорічна казка

      24 грудня 2019 року у Вознесенському професійному ліцеї відбулося новорічне свято. Актори - аматори подарували незабутню казку всім присутнім. Учні брали участь у веселих конкурсах, розвагах та хороводах. Дід Мороз (Надежко Артем) та Снігуронька (Венгерова Дар’я) разом із учнями-акторами проводили конкурси. Корнієнко Валентина та Гарда Анастасія  привітали всіх присутніх з Новим роком піснями. А сестри Ткачук Вікторія та Юлія привітали запальним таночком.

14:38 15.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень