A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вознесенський професійний ліцей

Новини

Місячник громадянського виховання з відзначення Дня Європи

З метою громадянського виховання учнівської молоді ліцею, виховання у молоді почуття гордості за свій народ, безумовного сприйняття України як  єдиної європейської країни в Вознесенському професійному ліцеї був проведений Місячник громадянського виховання з відзначення Дня Європи у 2019 році.

09:32 04.06.2019

«В Європу з Україною в серці»

21.05.2019р. учні Вознесенського професійного ліцею прийняли участь у віртуальній подорожі до Дня Європи «В Європу з Україною в серці», яку для них провели працівники КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»  бібліотеки № 1: завідуюча бібліотекою -  Барановська Р.В.; бібліотекарі - Євстратьєва Н.М. та Шиляєва Т.В. Учні гр. № 94 - (професія електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування) з цікавістю «подорожували» країнами Європи, активно відповідали на питання бібліотекарів, чим виявили знання  культури та побуту Європейських країн.

08:47 04.06.2019

Декада екологічної просвіти

З 22  по  30  квітня 2019 року в Вознесенському професійному ліцеї проходила декада екологічної просвіти, в рамках якої було проведено ряд заходів екологічного спрямування, пов'язаних  із відзначенням 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

08:34 04.06.2019

«Золотий голос» Вознесенського професійного ліцею!

25 квітня 2019 року на базі Миколаївського державного будинку художньої творчості  відбувся обласний конкурс патріотичної пісні «Червона троянда» серед вихованців закладів професійної (професійно-технічної) освіти. У конкурсі взяла участь учениця групи № 95 І курсу Корнієнко Валентина, яка посіла ІІІ місце та стала призером даного конкурсу. Протягом навчального року Валентина радує своїм природнім талантом до співу не тільки учнів, педагогів, працівників ліцею, батьків, але бере участь і у загальноміських заходах Вознесенська.

08:34 04.06.2019

Нам не треба війни, не треба – Ми за спокій і мир на Землі.

  З метою громадянського та військово - патріотичного виховання молоді ліцею,  відзначення у 2019 році в Вознесенському професійному ліцеї 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, виховання шанобливого ставлення та поваги до ветеранів війни, Героїв сьогодення у Вознесенському професійному ліцеї проведені різноманітні заходи, а саме:                                                           

12:23 11.05.2019

Відкритий урок викладача Попової Н.В.

28 лютого 2019 року Попова Наталія Вікторівна, викладач професійно-теоретичного навчання професії Секретар керівника (організації, підприємства, установи); Оператор комп’ютерного навчання, провела відкритий урок з предмету «Комп’ютерні технології» за темою уроку: «Програми-архіватори та робота з ними».

13:35 20.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень