A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вознесенський професійний ліцей

Новини

Дата: від до Скинути

День Української Державності

28 липня Україна вперше відзначає День Української Державності. Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам'ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє! Разом - ми сильні, разом - ми переможемо! День Української Державності буде утверджувати зв'язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу. Слава Україні! Героям слава!

22:27 28.07.2022

Діти – колір цієї планети, її гордість, її честь!

Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей! Цього року цей день проходить в умовах війни. Бажаємо благополуччя в кожній родині. Щасливі щирі дитячі очі. Здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи і розуміння.

09:07 03.06.2022

Пам'ятна дата 18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 1944 року

     Україна вшановує пам'ять кримських татар-жертв депортації 1944 року. 18 травня 2022 року виповнюється 78 років від часу  депортації радянським режимом татар з Криму. В цей день в Україні і світі згадують жертв геноциду кримськотатарського народу. Сьогодні, під час війни, кримські татари у складі Збройних сил України або займаються волонтерством. Класні керівники провели виховну годину в онлайн-форматі за темою: «День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 1944 року».

12:33 20.05.2022

Мій чарівний край – моя багата Україна!

   Під час творчої години спілкування з мешканцями гуртожитку вихователем гуртожитку Кіпер Раїсою Олександрівною та учнями виготовлено карту України з природничих матеріалів «Мій чарівний край – моя багата Україна!».

15:46 21.02.2022

Безпечна поведінка в цифровому середовищі

У Вознесенському професійному ліцеї проведені педагогами ліцею профілактичні заходи: «Негативний плив соціальних мереж в Інтернеті», «Мінне поле Інтернету», «Що ми знаємо про цифрову безпеку?» з метою розширення й поглиблення знань про небезпеки, які існують в  Інтернеті та соціальних мережах, про шляхи їх подолання. Педагоги намагалися привернути увагу здобувачів освіти до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет. Під час заходів педагоги проводили анкетування, демонстрували відеоролики, презентації та наводили приклади  кримінальної хроніки.

10:02 07.02.2022

Пам’яті жертв Голокосту

      Голокост - період в історії, протягом якого нацисти вбили мільйони євреїв та інших людей через те, ким вони були. Вбивства організувала німецька нацистська партія на чолі з Адольфом Гітлером.

10:02 07.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень