A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вознесенський професійний ліцей

Новини

Здоров’я дітей - - наша спільна праця

14 лютого 2019 року до Дня контрацептива Кобринчук Любов’ю Геннадіївною,  соціальним працівником ММБФ «Юнітус» та ММБФ «Вихід» разом із заступником директора з НвихР Усенко О.А., медичним працівником ліцею Саліковою Є.М. була проведена для учнівської молоді ліцею лекція-бесіда з питання здорового способу життя та профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом (ІПСШ).

12:02 22.02.2019

Подвиг українських юнаків під Крутами – символ національної честі

    У Вознесенському професійному ліцеї проходили заходи з відзначення 101-річниці  Дня пам’яті Героїв Крут. Героїв Крут учні та педагоги вшановували 28 січня під час  проведення загальноліцейної лінійки «Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти!», уроку-пам’яті «Через віки ваш вчинок в пам’яті зростає» для учнів ліцею. Для учнів пошукової групи «Пам’ять» організовано круглий стіл «Герої Крут. Міфи  та реальність». Вихователь гуртожитку Кіпер Р.О. для мешканців гуртожитку підготувала цікаву інформаційно-виховну годину на тему: «Тут кувалась наша воля». Для читачів бібліотекар ліцею Орлева Т.П. організувала перегляд документального фільму «Бій під Крутами» та книжкову виставку «Подвиг героїв під Крутами».  

11:57 22.02.2019

Нам є ким і чим пишатися!

    21 грудня 2018 року відбулося чергове засідання учнівського парламенту ліцею «ТЕМП», на якому голови комітетів, Рада гуртожитку, старостат учнівських груп звітував про організовану та проведену роботу учнівської громади протягом І семестру 2018-2019 навчального року.     Москаленко Владислав – голова учнівського парламенту прозвітував перед присутніми про роботу учнівського парламенту. В звітних матеріалах говорилося про успішність та поведінку учнів протягом навчання в І семестрі, контролю за відвідуванням занять теоретичного та виробничого навчання, проходження виробничої практики на виробництві, про організацію дозвілля молоді в позаурочний час, волонтерську діяльність, дотримання мешканцями гуртожитку правил внутрішнього розпорядку та режиму дня в гуртожитку, участі учнів ліцею в загальноліцейних заходах, про безпеку життєдіяльності під час новорічних та різдвяних свят.

12:30 10.01.2019

Новорічне свято

20 грудня 2018 року у Вознесенському професійному ліцеї відбулося новорічне свято. Актори - аматори подарували незабутню казку усім присутнім. Учні брали участь у веселих конкурсах та хороводах. Дід Мороз (Сауляк Микита) та Снігуронька ( Костюкова Христина) разом із учнями-акторами проводили конкурси. Корнієнко Валентина та Плохотна Наталія  привітали всіх з Новим роком піснями.

11:20 26.12.2018

Андріївські вечорниці

        Вже традицією стало проведення 13 грудня  свята «Андріївські вечорниці» вихователем гуртожитку Кіпер Р.О. та мешканцями гуртожитку.

10:24 18.12.2018

День пам’яті жертв голодоморів

     З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу, поглиблення знань про Голодомор як геноцид Українського народу, його причини, перебіг і наслідки у Вознесенському професійному ліцеї проведено Тиждень пам’яті жертв Голодоморів 1932-1933 р.р.. Протягом тижня проводилися освітні заходи:

11:35 12.12.2018

Всеукраїнський тиждень права

     З 03.12. по 10.12.2018 року  в Вознесенському професійному ліцеї проводився Всеукраїнський тиждень права. З метою формування знань щодо реалізації правового мислення учнівської молоді, плекання особистості громадянина України, системного уявлення про державу та право, як основні засоби впорядкування суспільних відносин та вміння використовувати їх у практичному житті. В проведенні Всеукраїнського тижня права взяли участь учні усіх груп ліцею. Протягом тижня були проведені наступні заходи:

11:18 12.12.2018

Тиждень здорового способу життя до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у 2018 році

     З метою підвищення інформованості громадськості про зменшення поширеності ризикованої поведінки щодо лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу, ІПСШ, формування позитивного ставлення до здорового способу життя, збереження здоров'я учнів, недопущення розповсюдження та вживання тютюну, алкоголю, наркотиків серед учнівської молоді, формування у підлітків особистої відповідальності за власне життя, профілактики ризикованої поведінки, профілактики правопорушень, орієнтація учнівської молоді на здоровий спосіб життя та толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ/СНІД  у Вознесенському професійному ліцеї проведено Тиждень здорового способу життя та заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у 2018 році.

11:18 12.12.2018

«16 днів проти насильства»

     З метою формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства, подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем  у Вознесенському професійному ліцеї у період з 25 листопада по 10 грудня 2018 року проведено Декаду морально-правового виховання в рамках заходів щодо щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Протягом декади проведено наступні заходи:

10:40 12.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень