A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вознесенський професійний ліцей

Новини

Слава вам, Герої Небесної Сотні!

У Вознесенському професійному ліцеї проведено Тиждень громадянського виховання з відзначення 20 лютого 2019 року Дня Героїв Небесної Сотні з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття, а також вшанування  мужності та подвигу Героїв Небесної Сотні,  які  у  лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору.

10:31 25.02.2019

Ліцейна родина – історії краплина!

11 лютого 2019 року у Вознесенському професійному ліцеї відбулися урочистості, присвячені випуску учнів групи № 92 ТО і отриманню дипломів кваліфікованих робітників. У цей незвичайний і урочистий день попрощалася з рідним ліцеєм учнівська молодь ліцею.  

10:25 25.02.2019

Афганістан, ти вічний біль, ти наш неспокій

14 лютого 2019 року учні Вознесенського професійного ліцею відвідали КЗ  «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» (міську бібліотеку № 4) та стали учасниками цікавого Уроку пам’яті на тему: «Афганістан, ти вічний біль, ти наш неспокій», присвяченого  30 – ти річчю виводу обмеженого контингенту радянських військ з території Афганістану.

12:21 22.02.2019

Профорієнтаційна робота 2019 року стартує!

 Відповідно до плану роботи Вознесенського професійного ліцею на 2019 – 2020 навчальний рік 15 лютого 2019 року була проведена педагогічна рада  з порядком денним:

12:09 22.02.2019

Здоров’я дітей - - наша спільна праця

14 лютого 2019 року до Дня контрацептива Кобринчук Любов’ю Геннадіївною,  соціальним працівником ММБФ «Юнітус» та ММБФ «Вихід» разом із заступником директора з НвихР Усенко О.А., медичним працівником ліцею Саліковою Є.М. була проведена для учнівської молоді ліцею лекція-бесіда з питання здорового способу життя та профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом (ІПСШ).

12:02 22.02.2019

Подвиг українських юнаків під Крутами – символ національної честі

    У Вознесенському професійному ліцеї проходили заходи з відзначення 101-річниці  Дня пам’яті Героїв Крут. Героїв Крут учні та педагоги вшановували 28 січня під час  проведення загальноліцейної лінійки «Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти!», уроку-пам’яті «Через віки ваш вчинок в пам’яті зростає» для учнів ліцею. Для учнів пошукової групи «Пам’ять» організовано круглий стіл «Герої Крут. Міфи  та реальність». Вихователь гуртожитку Кіпер Р.О. для мешканців гуртожитку підготувала цікаву інформаційно-виховну годину на тему: «Тут кувалась наша воля». Для читачів бібліотекар ліцею Орлева Т.П. організувала перегляд документального фільму «Бій під Крутами» та книжкову виставку «Подвиг героїв під Крутами».  

11:57 22.02.2019

Нам є ким і чим пишатися!

    21 грудня 2018 року відбулося чергове засідання учнівського парламенту ліцею «ТЕМП», на якому голови комітетів, Рада гуртожитку, старостат учнівських груп звітував про організовану та проведену роботу учнівської громади протягом І семестру 2018-2019 навчального року.     Москаленко Владислав – голова учнівського парламенту прозвітував перед присутніми про роботу учнівського парламенту. В звітних матеріалах говорилося про успішність та поведінку учнів протягом навчання в І семестрі, контролю за відвідуванням занять теоретичного та виробничого навчання, проходження виробничої практики на виробництві, про організацію дозвілля молоді в позаурочний час, волонтерську діяльність, дотримання мешканцями гуртожитку правил внутрішнього розпорядку та режиму дня в гуртожитку, участі учнів ліцею в загальноліцейних заходах, про безпеку життєдіяльності під час новорічних та різдвяних свят.

12:30 10.01.2019

Новорічне свято

20 грудня 2018 року у Вознесенському професійному ліцеї відбулося новорічне свято. Актори - аматори подарували незабутню казку усім присутнім. Учні брали участь у веселих конкурсах та хороводах. Дід Мороз (Сауляк Микита) та Снігуронька ( Костюкова Христина) разом із учнями-акторами проводили конкурси. Корнієнко Валентина та Плохотна Наталія  привітали всіх з Новим роком піснями.

11:20 26.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень