A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вознесенський професійний ліцей

Новини

Дата: від до Скинути

Чорнобиля гіркий полин На серце ліг незримо й тяжко…

     З метою екологічного виховання учнів, збереження чистого довкілля, навколишнього середовища, відзначення 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Вознесенському професійному ліцеї проведено Тиждень екологічного виховання. Протягом тижня проведені цікаві та різноманітні заходи:

10:55 30.04.2021

Тиждень охорони праці

    З 22 по 28 квітня 2021 року у  Вознесенському професійному ліцеї було проведено Тиждень охорони праці під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі». Під час проведення Тижня охорони праці в бібліотеці ліцею була організована виставка літератури «Знання правил охорони праці та цивільної оборони – запорука безпеки життєдіяльності», також в холі ліцею розміщено творчі роботи учнів ліцею «Охорона праці та безпека життєдіяльності – запорука здоров’я людини».

12:44 28.04.2021

Наші добрі справи!

    Здобувачі освіти групи № 4,  Ляховецький Дмитро  та Чорнобривець Максим, на чолі з майстром виробничого навчання професії Опоряджувальник будівельний Єрошенко Марією Григорівною, прибрали територію та виконали опоряджувальні роботи по облаштуванню території біля обеліска гвардії капітана, Героя Радянського Союзу Осадчого Олексія Антоновича, який загинув під час Другої Світової війни, визволяючи наше рідне місто Вознесенськ.

07:59 28.04.2021

Відзначення Всесвітнього дня Землі

      З 19 по 23 квітня у Вознесенському професійному ліцеї проведено Тиждень екологічної просвіти  з метою екологічного виховання здобувачів освіти, збереження природи та природоохоронних надр, бережливого ставлення до навколишнього середовища, відзначення Дня навколишнього середовища та Всесвітнього дня Землі.

18:42 24.04.2021

Іщук Павло, учень групи № 9 - найкращий штукатур серед учнів закладів П(ПТ)О Миколаївської області

15.04.2021 року в ліцеї в дистанційному режимі проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії Штукарур серед учнів закладів П(ПТ)О, у якому взяв участь Іщук Павло, учень групи № 9 професії Опоряджувальник будівельний, переможець І ліцейного туру даного конкурсу. На ІІ етапі учні змагалися у теоретичному і практичному турі. Теоретичний тур передбачав проходження тестів та розвязування розрахункової задачі. Іщук Павло справився достойно з даним завданням. У практичному турі учасники конкурсу показували практичні навички оволодіння технологією виконання декоративної штукатурки за допомогою сучасних будівельних сумішей. За підсумками двох турів Іщук Павло виборов І місце! Вітаємо найкращого штукатура серед учнів закладів П(ПТ)О Миколаївської області. Молодець, так тримати! 

19:05 16.04.2021

Ліцей завжди родинно зустрічає гостей!

 14 квітня 2021 року з робочим візитом до Вознесенського професійного ліцею завітали заступник голови Миколаївської облдержадміністрації  Трайтлі Олександр Олександрович, депутат Миколаївської обласної ради Табунщик А.В. та заступник директора департаменту освіти і науки Комісарова Л.О..

18:16 16.04.2021

Ліцеїсти за здоровий спосіб життя!

    З  метою  збереження здоров'я учнів, недопущення розповсюдження та вживання наркотиків, алкоголю серед учнівської молоді, формування у підлітків особистої відповідальності за власне життя, профілактики ризикованої поведінки, орієнтація учнівської молоді на здоровий спосіб життя та толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ/СНІД  та у зв’язку із складною епідемічною ситуацією в  Миколаївській області по захворюванню на COVID-19 та його поширення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до свого здоров’я та здоров’я оточуючих у Вознесенському професійному ліцеї в умовах дистанційної форми навчання був проведений Тиждень  збереження здорового способу життя учнівської молоді до Всесвітнього Дня здоров’я. Протягом тижня були проведені наступні заходи:

18:04 16.04.2021

Екологічна акція «Посади дерево, кущ, квітку!»

В рамках Місячника екологічної просвіти 05 квітня 2021 року відбулася екологічна акція в нашому рідному ліцеї. Спільними зусиллями педагогів та учнів були висаджені на території ліцею саджанці дерев, кущів і квітів.

18:19 05.04.2021

Місячник боротьби з туберкульозом та збереження здорового способу життя учнівської молоді

     З метою збереження здоров'я учнів, недопущення розповсюдження  інфекції, пов’язаної з туберкульозом, вживання наркотиків, алкоголю серед учнівської молоді, формування у підлітків особистої відповідальності за власне життя, профілактики ризикованої поведінки, орієнтація учнівської молоді на здоровий спосіб життя  у Вознесенському професійному ліцеї у березні 2021 року проведено Місячник  боротьби з туберкульозом та збереження здорового способу  життя учнівської молоді. Під час Місячника боротьби з туберкульозом були проведені наступні виховні заходи:

16:16 01.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень